Vooruitgang Vergt Wilskracht

Trainingen jeugd

Onderstaand het trainingsschema voor seizoen 2018-2019.

De trainer laat het je weten indien tijd en/of locatie wijzigt. Deze trainingstijden zijn nog onder voorbehoud.

De trainingen starten donderdag na kermis op 23 augustus.

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
B1 Dinsdag 19:00 - 20:30

Alle Neefjes en Maikel Schouten

Westrand Dars
B1 Donderdag 19:00 - 20:30 Alle Neefjes en Maikel Schouten Westrand Dars
B2 Dinsdag 19:00 - 20:30 Raymond Rus en Barry Smit Westrand Olympiahal
B2 Donderdag 19:00 - 20:30 Raymond Rus en Barry Smit Westrand Olympiahal
B3 Dinsdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Olympiahal
B3 Donderdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Olympiahal
C1 Dinsdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
C1 Donderdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
C2 Maandag 17:00 - 18:30 Joost Schutte en Theo Vertelman Westrand Dars
C2 Woensdag 17:00 - 18:30 Joost Schutte en Theo Vertelman Westrand Dars
C3 Dinsdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis en Celine Slippens Westrand Dars
C3 Donderdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis en Celine Slippens Westrand Dars
D1 Maandag 17:00 - 18:30 Joost Schutte en Theo Vertelman Westrand Dars
D1 Woensdag 17:00 - 18:30 Joost Schutte en Theo Vertelman Westrand Dars
D2 Dinsdag 17:00 - 18:00

Michel van der Sluis en Celine Slippens

Westrand Dars
D2 Donderdag 17:00 - 18:00

Michel van der Sluis en Celine Slippens

Westrand Dars
D3 Woensdag 16:00 - 17:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
D4 Woensdag 15:00 - 16:00

Jaap van der Gulik

Westrand Dars
E1 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
E2 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
F1 Woensdag 15:45 - 16:45 Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F2 Woensdag

15:45 - 16:45

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F3 Woensdag

15:45 - 16:45

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F4 Woensdag

15:45 - 16:45

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal

Keeperstrainingen

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
D-jeugd en lager Donderdag 17.00 - 18.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
C-jeugd + Donderdag 18.00 - 19.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
B-jeugd + Donderdag 19.00 - 20.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
	  -- versie 25 augustus 2018 --

Oud papier

22 oktober 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt (Maurice)

Roel Kammer
Simon Beemsterboer
Tamara Bakker
Suzanne Boon
Angela Biersteker
Carla Molenaar - Voors
Carmen Josee
Geesje Visser

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.