Vooruitgang Vergt Wilskracht

Trainingen jeugd

Onderstaand het trainingsschema voor seizoen 2017-2018.

De trainer laat het je weten indien tijd en/of locatie wijzigt. Deze trainingstijden zijn nog onder voorbehoud.

De trainingen voor de C en B jeugd starten op 15 augustus.
De trainingen voor de D, E en F jeugd starten na kermis.

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
B1 Maandag 19:00 - 20:00 Fred Stuurman Westrand Olympiahal
B1 Dinsdag 18:00 - 19:30 Fred Stuurman Westrand Dars
B1 Donderdag 18:00 - 19:30 Fred Stuurman Westrand Dars
B2 Dinsdag 18:30 - 19:30 x Westrand Olympiahal
B2 Donderdag 18:30 - 19:30 x Westrand Olympiahal
B3 Dinsdag 18:30 - 19:30 x Westrand Olympiahal
B3 Donderdag 18:30 - 19:30 x Westrand Olympiahal
C1 Maandag 19:00- 20:00 Fred Stuurman Westrand Olympiahal
C1 Dinsdag 18:00 - 19:30 Fred Stuurman Westrand Dars
C1 Donderdag 18:00 - 19:30 Fred Stuurman Westrand Dars
C2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Fred Stuurman Westrand Dars
C2 Donderdag 18:00 - 19:00 Fred Stuurman Westrand Dars
C3 Dinsdag 18:00 - 19:00 Fred Stuurman Westrand Dars
C3 Donderdag 18:00 - 19:00 Fred Stuurman Westrand Dars
D1 Dinsdag 17:00 - 18:00 Joost Schutte Westrand Dars
D1 Donderdag 17:00 - 18:00 Joost Schutte Westrand Dars
D2 Dinsdag 17:00 - 18:00 Joost Schutte Westrand Dars
D2 Donderdag 17:00 - 18:00 Joost Schutte Westrand Dars
D3 Dinsdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis Westrand Dars
D3 Donderdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis Westrand Dars
D4 Dinsdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis Westrand Dars
D4 Donderdag 17:00 - 18:00 Michel van der Sluis Westrand Dars
E1 Woensdag 16:00 - 17:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
E2 Woensdag 15:00 - 16:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
E3 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
E4 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
F1 Woensdag 18:00 - 19:00 Joost Schutte Westrand Olympiahal
F2 Woensdag 17:00 - 18:00 Joost Schutte Westrand Olympiahal
F3 Woensdag 16:00 - 17:00 Joost Schutte Westrand Olympiahal

Keeperstrainingen

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
B1 Dinsdag 19.00 - 20.30 Raymon Rus Westrand Dars
C1 Dinsdag 19.00 - 20.30 Raymon Rus Westrand Dars
	  -- versie 21 juli 2017 --

Oud papier

26 februari 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt (Nico)

Stef van Galen
Thom Koper
Chantal Nijholt
Wanda van Dijk
Cristel Peerdeman - Terpstra
Helma Openhuis - Keet
Irene van Stralen
Dorien Jong

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.