Vooruitgang Vergt Wilskracht

Coaches

COACHES 2017/2018

TEAM NAAM VOORNAAM STRAAT PC PLAATS TELNR MOBIEL EMAIL
A1
senior
de Haas Ron Belmolendijk 34 1693 DJ Wervershoof 0228-585654 06-51121256 r.de.haas2@quicknet.nl
A2

senior

Gol

Fabiënne

Rietzanger 23

1616 HA Hoogkarspel

0228-712003

06-15310056

fabiennegol@hotmail.com

JA1
senior
Spigt Patrick Van Velzenstraat 42 1693 CW Onderdijk 0228-582312 keeper_spigt@hotmail.com
B1 Stam

Irene

Kagerbos 29

1639 AW

Wervershoof

0228-751431

06-12396543

irene1@quicknet@nl

B2 Wals Arno Zwaagdijk 56a 1683 NK Zwaagdijk 0228-582423 06-50568637 fam.wals@quicknet.nl
B2 Kok Diana Olympiaweg 93 1693 EK Wervershoof 0228-582669 familie.kok@quicknet.nl
B3 Botman (*) Yvonne Oudweid 1 1693 LC Wervershoof 0228-753189 06-51419050 y.botman@quicknet.nl
C1 Reus Jos Simon Koopmanstraat 189 1693 BE Wervershoof 0228-581735 06-51682379 jos.wilma.reus@quicknet.nl
C1 Smit-de Wit Amanda Slikkerdijk 16 1693 LT Wervershoof 0228-583364 06-42328176 c.j.m.smit@online.nl
C2 Kaarsemaker Jeroen Onderdijk 213 1693 CE Wervershoof 0228-584938 06-10691004 myloulayla@hotmail.com
C2 Kuin (thuiswedstr) Dick Simon Koopmanstraat 105 1693 BC Wervershoof 0228-581573 06-55903153 dickkuin@quicknet.nl
C3 Loos Yvon Nes 156 1693 CM Wervershoof 0228-581490 06-42201955 kees.yvon@ziggo.nl
C3 Kuin-Sijbrandij Marjan Simon Koopmanstraat 105 1693 BC Wervershoof 0228-581573 06-55903153 infokuin@quicknet.nl
D1 Klopper Annemiek Belmolendijk 31 1693 DH Wervershoof 0228-583543 06-2350 4220 nolmiek@quicknet.nl
D1 Westen, van Liesbeth Roerdomp 6 1616 GS Hoogkarspel 0228-568966 06-24401615 n.van.westen@quicknet.nl
D2 Brakeboer Erwin Belmolendijk 45 1693 BE Wervershoof 0228-597056 06-18780708 e.brakeboer@quicknet.nl
D3 Kaag Corinne Zeeweg 2 1693 AS Wervershoof 0228-583987 06-10394268

famkolenberg@gmail.com

D4 Swart Nicolette Dorpsstraat 22 1693 AG Wervershoof 0228-584593 nicolettecees@hetnet.nl
E1 Vertelman Theo Simon Koopmanstraat 63 1693 BB WERVERSHOOF 0228-751339 06-53942104 theo@theovertelman.nl
E1 Gutter Jan De Vooruitgang 6 1693 DT Wervershoof 0228-583126 06-30650756 annetgutter@gmail.com
E2 Brandsen-Blaauwbroek Ingrid Nieuwstraat 22 1693 AP Wervershoof 0228-586136 06-12555828 ingridblaauwbroek@ziggo.nl
E2 Sjerps Esther Schenkeldijk 29 1693 DL Wervershoof 0228-581250 06-46628950 frankenesther@zonnet.nl
E3 Mulder Martijn De Vooruitgang 55 1693 DT Wervershoof 0228-751281 06-15027696 martijn_jacqueline@quicknet.nl
E4

Smit

Melissa

Belmolendijk 45

1693 BE Wervershoof

0228-597056

06-18780108

melissa79smit@gmail.com

F1

Smit

Barry

Onderdijk 203

1693 CE Onderdijk

06-10806467

barry_maaike@quicknet.nl

F1 Beerepoot Natalie Talud 24 1693 KW Wervershoof 0228-581652 06-10627804 nataliebeerepoot@hotmail.com
F2

Steltenpool

Astrid

Zeeweg 24

1693 AT Wervershoof 0228-582931

06-14306165

asstelt@hotmail.com

F3

Neefjes-Breg

Janneke

Overtoom 16

1693 GZ Wervershoof

0228-586008

06-12539630

jgm.neefjes@quicknet.nl

.

(*) Ouders bij toerbeurt coachen en rijden. Wordt gecoördineerd door Yvonne Botman. Sportlink aanmelding DWF door Yvonne.

Oud papier

7 mei 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt

Maandag 7 mei (Ivo)

Edwin van Westen (extr)

Peter Smit (extr)

Arnoud Neefjes (ouder)

Chris Oud (ouder)

Roos Lakeman D4

Loraine Ooteman D4

Fleur Dekker D3

Sanne Knijn D3

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.