Vooruitgang Vergt Wilskracht

Coaches

COACHES 2018/2019

TEAM NAAM MOBIEL EMAIL
A1
senior
Ron de Haas 06-51121256 r.de.haas@quicknet.nl
A2

senior

Lucien Slippens en Diana Kokk

0228-582514
0228-582669
marrylucien@gmail.com
familie.kok@quicknet.nl
B1 Linda Smit en Irene Stam 06-46503453
06-12396543

lindasmit1976@gmail.com
irene1@quicknet.nl

B2 Jos Reus en Amanda Smit 06-51682379
06-42328176
jos.wilma.reus@quicknet.nl
cees.amanda@ziggo.nl
B3 vacant
C1 Dick Kuin 06-13134899 infokuin@quicknet.nl
C2 Edwin van Westen en Stefan Smit 06-41513463
06-29098131
cindy.aker@quicknet.nl
stefan1974@live.nl
C3 Corinne Kaag en Nico Kolenberg 06-10394268 famkolenberg@gmail.com
D1 Erwin Brakeboer en Michel van der Sluis 06-18780708
06-30588696
e.brakeboer@quicknet.nl
michel.hilde@quicknet.nl
D2 Kees Grent en Margreet Ruiter 0228-584476
06-10506974
grentkees@gmail.com
josruiter@ziggo.nl
D3 Ingrid Brandsen Esther Sjerps 06-12555828
06-46628950
ingridblaauwbroek@ziggo.nl
frankenesther@zonnet.nl
D4 Bas Haakman 0228-582484 juno05@quicknet.nl
E1 Martijn Mulder en Wilfried van Ophem 06-50502341
06-21922493
relatie@dealerbandenhotel.nl
w.f.vanophem@gmail.com
E2 Barry Smit 06-10806467 barry_maaike@quicknet.nl
F1 Astrid Steltenpool en Janneke Neefjes

06-14306165
06-12539630

asstelt@hotmail.com
jgm.neefjes@quicknet.nl
F2 Martina Haakman - martinajuno75@gmail.com
F3

Jessica van Diepen

-

jessicavandiepen@hotmail.com
F4 Loes Botman en Yvonne Meijer

06-22048224

lhaakman@quicknet.nl
fienelifem@ziggo.nl

Oud papier

17 december 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt

Dick van Berkum
Ted Smit
Suze Gutter
Nienke Kluit
Eva Smit
Jade Boerdijk
Petra Pladdet - van heerwaarde
Amanda Germans

Zaaldienst

16 december 2018

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 1

Van 10.20 uur tot 11.30 uur Stephanie Fransen

Van 11.30 uur tot 12.45 uur Rianne Smit en Lieke Swart

Van 13.00 uur tot 15.45 uur Dirk Vreeker en Franka Schouten

Van 15.45 uur tot 17.00 uur Britt Degeling en Beau Groot

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 2

Van 13.50 uur tot 14.50 uur Sabine Verdonk