Vooruitgang Vergt Wilskracht

TEAMINDELING 2017-2018 voor A-Dames en JEUGD

Er is vele uren aan gepuzzeld door onze technische Commissie (TC). De Jeugd Commissie en coaches hebben de indeling mogen inzien en waar noodzakelijk suggesties mogen doen. Maar hier is ie dan: DE TEAMINDELING 2017-2018.

Er is gewikt en gewogen. Gepoogd om elk kind op de juiste plek te krijgen, zowel op sociaal gebied als qua sportieve aanleg. Er is gepuzzeld met aantallen spelers per leeftijdscategorie. En alhoewel wij ervan overtuigd zijn dat we een prachtige indeling afleveren, zouden enkele kinderen teleurgesteld kunnen zijn en liever in "het andere team" willen spelen. Helaas is "de perfecte indeling" voor álle kinderen zelden mogelijk.

Een compliment aan de TC voor hun inzet voor een goede teamindeling. Op naar een mooi sportief nieuw handbalseizoen!

De indeling voor de senioren volgt binnenkort.

.

A-DAMES

Naam

Achternaam

A1

Jade (K)

Boerdijk

A1

Daphne

Haakman

A1

Fenna

Werkhoven

A1

Denise

Neuvel

A1

Merel

Brugman

A1

Merel

Jong

A1

Annabel

de Haas

A1

Naomi

Schutte

A1

Jara

Sneeboer

A1

India

Schut

A1

Suze

Gutter

.

A2

Petra (K)

Korver

A2

Esmee

Ooteman

A2

Maud

Groot

A2

Julia

Reus

A2

Lin

Verdonk

A2

Britt

Botman

A2

Daniëlle

Stam

A2

Selina

van Klaveren

A2

Joyce

van der Ven

A2

Laurette

Bakker

.

B-JEUGD

B1

Sanne (k)

Korver

B1

Fleur

Stavenuiter

B1

Sarah

Berkhout

B1

Devi

Smit

B1

Nienke

Verlaat

B1

Suzanne

Jong

B1

Fenna

Sneeboer

B1

Celine

Slippens

B1

Lieke

Roozendaal

B1

Sam

van der Eijk

B1

Nova

Stroet

B1

Naomi

Schutte

.

B2

Marit (k)

Grent

B2

Dian

Kaagman

B2

Rianne

Smit

B2

Emma

Swart

B2

Lieke

Swart

B2

Melissa

Kok

B2

Malou

Braakman

B2

Maaike

Wals

B2

Lisanne

Neefjes

B2

Romy

Pennekamp

B2

Isabel

Haakman

.

B3

Laura (k)

Fransen

B3

Lizan

Ruyter

B3

Daniëlle

Kuin

B3

Marieke

Botman

B3

Isa

de Haas

B3

Maret

Houdijk

B3

Maaike

Dol

B3

Mila

Bankert

B3

Bonnie

de Vries

B3

Isa

Smit

.

C-JEUGD

C1

Michelle

Stam

C1

Merel

Besseling

C1

Emma

Breed

C1

Sanne

van der Geest

C1

Nienke

Stroet

C1

Anouk

Grent

C1

Eline

Reus

C1

Fleur

Smit

C1

Noa

Jong

C1

Kiki

Kroon

.

C2

Daphne (k)

Smit

C2

Bo

Mol

C2

Lise

Koopman

C2

Sara

Ossotoka

C2

Willemijn

Spigt

C2

Marena

Kuin

C2

Joy

Kops

C2

Charlie

Wiepking

C2

Layla

Kaarsemaker

.

C3

Isabeau (k)

Koomen

C3

Pien

Prins

C3

Rene

Grent

C3

Wendy

Berkhout

C3

Juliet

Verdonk

C3

Lara

Wessels

C3

Fleur

Kuin

C3

Famke

Brandsen

C3

Floor

Meester

C3

Marit

Bakker

.

D-JEUGD

D1

Ellen

Fransen

D1

Merel

Slagter

D1

Nyne

Vertelman

D1

Anouk

Lakeman

D1

Ismene

Valent

D1

Mikela

Akanni

D1

Merel

Hulst

D1

Sascha

Westen

D1

Norah

Jong

D1

Mylou

Kaarsemaker

.

D2

Indy

Mol

D2

Jacky

Smit

D2

Leonie

Poland

D2

Mirte

Bot

D2

Rosalie

Smit

D2

Maud

Nugter

D2

Beau

Dudink

D2

Faye

Swart

D2

Roos

van der Sluis

D2

Veerle

Brakeboer

D2

Fiene

Meijers

.

D3

Roos

Kolenberg

D3

Tessa

Bot

D3

Charissa

Hoffer

D3

Yara

Almahfoud

D3

Anne

Zwan

D3

Lola

van Kampen

D3

Housten

Venema

D3

Jasmijn

van der Sluis

D3

Iris

Smit

.

D4

Suze

Swart

D4

Fleur

Spigt

D4

Manon

Grent

D4

Nienke

Karsten

D4

Senna

Huisman

D4

Josefien

Kaag

D4

Eefke

Meester

D4

Ellen

Oud

D4

Lyanne

Oud

.

E-JEUGD

E1

Suus

Verlaat

E1

Luna

Buurman

E1

Zenna

Gutter

E1

Maartje

Ruiter

E1

Emma

Meijer

E1

Isa

Sijm

E1

Yara

Vertelman

E1

Kim

Nieuweboer

.

E2

Willemijn

Meester

E2

Lara

Sjerps

E2

Dionne

Brandsen

E2

Giya

Abdoelaziz

E2

Karlijn

Meester

E2

Julie

Neefjes

E2

Jutha

Bakker

E2

Imara

Tensen

.

E3

Eva

Laan

E3

Fleur

Mulder

E3

Lieke

Leenders

E3

Ilse

Luiken

E3

Eline

Does

E3

Daphne

van Ophem

E3

Donna

Neefjes

E3

Anna

Boulange

.

E4

Bente

van Westen

E4

Rosa

Groot

E4

Tanisha

Dewnarain

E4

Marlon

Nattekaas

E4

Lieke

van der Sluis

E4

Bruce

Haakman

E4

Jayden

Abdoelaziz

.

F-JEUGD

Vooralsnog 1 team. Zodra er nieuwe aanmeldingen zijn, worden er teams ingedeeld.

F

Meve

Brakeboer

F

Iris

Mulder

F

Yanoek

Oostwoud

F

Silke

Beerepoot

F

Marile

Celie

F

Amber

Luiken

F

Esmay

Meijll

F

Noortje

Smit

F

Sara

Haakman

F

Linde

Neefjes

F Jolijn Does

Oud papier

26 februari 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt (Nico)

Stef van Galen
Thom Koper
Chantal Nijholt
Wanda van Dijk
Cristel Peerdeman - Terpstra
Helma Openhuis - Keet
Irene van Stralen
Dorien Jong

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.