Vooruitgang Vergt Wilskracht

Speelschema THUISwedstrijden (in De Dars) (correctie 5 mei)

Alle THUISwedstrijden v.a. 5 mei in De Dars

--laatste update 5 mei - 18u15 -- (Enkele kleine correcties: zie rood gemarkeerd)

In verband met het uitbranden van onze kantine, kunnen er vooralsnog geen wedstrijden worden gespeeld op de Westrand. Een aantal kleedkamers is beschadigd, en er is nog geen water, gas en elektriciteit. Het terrein is afgesloten en wordt mogelijk pas over een week of 2 vrijgegeven door de verzekeringsexperts.

Sportcentrum DE DARS heeft ons het fantastische aanbod gedaan om de resterende thuiswedstrijden van dit seizoen te komen spelen in de zaal. Het NHV is daarmee akkoord.

.

Voor ons wedstrijdprogramma betekent dat het volgende:

WEEK : 29 APRIL - 5 MEI

Alle wedstrijden zijn afgelast, en worden grotendeels verzet naar het inhaalweekend van 10 en 11 juni.

Alleen de E3 speelt op 29 april 'thuis' in Venhuizen, gebruik makend van het zeer sympathieke aanbod van Valken om bij hen te komen spelen.

De geplande E en F wedstrijden vervallen geheel.

.

Vanaf 6 mei wordt volgens het volgende schema gespeeld:

Dag Wedstrijddatum Aanvang Thuis team Uit team Veldnaam vereniging
Zaterdag 6-5-2017 11:00 Commandeur/VVW E2 Westfriezen E3 Hal 1 - Dars
Zaterdag 6-5-2017 11:30 Commandeur/VVW E4 Westfriezen E6 Hal 2 - Olympia
Zaterdag 6-5-2017 12:30 Commandeur/VVW D3 Quick D1# Hal 2 - Olympia
Zaterdag 6-5-2017 12:00 Commandeur/VVW E1 Valken E2 Hal 1 - Dars
Zondag 7-5-2017 11:45 Commandeur/VVW DA1 Hugo Girls DA1 Hal 1 - Dars
Zondag 7-5-2017 11:45 Commandeur/VVW DC4 Spartanen DC3 Hal 2 - Olympia
Zondag 7-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DS1 Tornado DS1 Hal 1 - Dars
Zondag 7-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DB2 Westfriezen DB2 Hal 2 - Olympia
Maandag 8-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DMW2 Sporting Andijk DMW1 Hal 1 - Dars
Maandag 8-5-2017 20:00 Commandeur/VVW DMW5 Zwaluwen K DMW1 Hal 1 - Dars
Maandag 8-5-2017 21:00 Commandeur/VVW DMW4 Sporting Andijk DMW2 Hal 1 - Dars
Woensdag 10-5-2017 16:30 Commandeur/VVW F3 DTS '48 F3 Hal 1 - Dars
Woensdag 13-5-2017 11:00 Commandeur/VVW D1 Westfriesland/SEW D3 Hal 1 - Dars
Woensdag 13-5-2017 11:30 Commandeur/VVW E3 Spartanen E1 Hal 2 - Olympia
Woensdag 13-5-2017 11:45 Commandeur/VVW D2 St. George D1# Hal 1 - Dars
Zondag 14-5-2017 11:00 Commandeur/VVW DC4 Victoria O DC3 Hal 2 - Olympia
Zondag 14-5-2017 12:00 Commandeur/VVW DB1 Zeeburg DB1 Hal 1 - Dars
Zondag 14-5-2017 12:00 Commandeur/VVW HB1# Celeritas HB1# Hal 2 - Olympia
Zondag 14-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DS1 Con Zelo DS1 Hal 1 - Dars
Zondag 14-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DS3 DTS '48 DS4 Hal 2 - Olympia
Zondag 14-5-2017 14:15 Commandeur/VVW DS2 Zuidermeer/Spartanen DS3 Hal 1 - Dars
Zondag 14-5-2017 14:15 Commandeur/VVW DA2 Valken DA1 Hal 2 - Olympia
Maandag 15-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DMW1 Vido DMW1 Hal 1 - Dars
Donderdag 18-5-2017 18:00 Commandeur/VVW DC3 Victoria O DC2 Hal 1 - Dars
Donderdag 18-5-2017

21:00

Commandeur/VVW DA2 Meervogels DA2 Hal 2 - Olympia
Donderdag 18-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DB1 Vrone DC1 Hal 1 - Dars
Donderdag 18-5-2017 20:00 Commandeur/VVW DS1 KSV DMW2 Hal 1 - Dars
Zaterdag 20-5-2017 11:00 Commandeur/VVW E2 Quick E1# Hal 1 - Dars
Zaterdag 20-5-2017 11:00 Commandeur/VVW F1 Valken F1 Hal 2 - Olympia
Zaterdag 20-5-2017 12:00 Commandeur/VVW D2 Spartanen D1# Hal 1 - Dars
Zaterdag 20-5-2017 12:00 Commandeur/VVW E4 Spartanen E3 Hal 2 - Olympia
Zaterdag 20-5-2017 13:00 Commandeur/VVW E1 Victoria O E1 Hal 1 - Dars
Zondag 21-5-2017 10:45 Commandeur/VVW DC2 KRAS/Volendam DC4 Hal 1 - Dars
Zondag 21-5-2017 10:45 Commandeur/VVW DC3 Spartanen DC1 Hal 2 - Olympia
Zondag 21-5-2017 11:45 Commandeur/VVW DA1 Westfriesland/SEW DA2# Hal 1 - Dars
Zondag 21-5-2017 11:45 Commandeur/VVW DC1 Westfriezen DC1 Hal 2 - Olympia
Zondag 21-5-2017 13:00 Commandeur/VVW HS1 Berdos HS1 Hal 1 - Dars
Zondag 21-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DB1 KSV DB1 Hal 2 - Olympia
Zondag 21-5-2017 14:10 Commandeur/VVW HB1# Houten HB1 Hal 1 - Dars
Zondag 21-5-2017 14:15 Commandeur/VVW HS2 Najaden HS1 Hal 2 - Olympia
Maandag 22-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DMW4 Vido DMW5 Hal 1 - Dars
Maandag 22-5-2017 20:00 Commandeur/VVW DMW2 DSO DMW1 Hal 1 - Dars
Maandag 22-5-2017 21:00 Commandeur/VVW DMW5 Dynamo DMW2 Hal 1 - Dars
Dinsdag 23-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DC1 DSS DC1 Hal 1 - Dars
Dinsdag 23-5-2017 20:00 Commandeur/VVW DB1 Hollandia T DB1# Hal 1 - Dars
Zaterdag 27-5-2017 11:00 Commandeur/VVW F2 Westfriesland/SEW F3 Hal 2 - Olympia
Zaterdag 27-5-2017 11:00 Commandeur/VVW F3 Spartanen F2 Hal 1 - Dars
Zaterdag 27-5-2017 12:00 Commandeur/VVW D1 VZV D2 Hal 1 - Dars
Zaterdag 27-5-2017 12:00 Commandeur/VVW D3 Excelsior '53 D1# Hal 2 - Olympia
Zondag 28-5-2017 11:00 Commandeur/VVW DC4 Westfriezen DC3 Hal 1 - Dars
Zondag 28-5-2017 12:00 Commandeur/VVW DB2 Spartanen DB1 Hal 1 - Dars
Zondag 28-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DS1 Westfriezen DS1 Hal 1 - Dars
Zondag 28-5-2017 13:00 Commandeur/VVW DA2 Meteoor DA1# Hal 2 - Olympia
Zondag 28-5-2017 14:15 Commandeur/VVW DS3 SportingS/SSV DS2 Hal 1 - Dars
Maandag 29-5-2017 19:00 Commandeur/VVW DMW1 Wijk aan Zee DMW1 Hal 1 - Dars
Zondag 11-6-2017 11:00 Commandeur/VVW HB1# LHV HB1# Hal 2 - Olympia
Zondag 11-6-2017 11:00 Commandeur/VVW DC3 Vido DC1 Hal 1 - Dars
Zondag 11-6-2017 12:00 Commandeur/VVW DS3 Blinkert DS2 Hal 2 - Olympia
Zondag 11-6-2017 12:00 Commandeur/VVW DB1 Zap DB2 Hal 1 - Dars
Zondag 11-6-2017 13:00 Commandeur/VVW HS1 Zaanstreek HS1 Hal 1 - Dars
Zondag 11-6-2017 13:10 Commandeur/VVW DS2 Westfriezen DS3 Hal 2 - Olympia
Zondag 11-6-2017 14:15 Commandeur/VVW HS2 Kleine Sluis HS2 Hal 1 - Dars

Oud papier

27 augustus 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt
(Nico)

Zoran Jovovic
Martijn Pennekamp
Nina Kuin
Yvonne Kuipers
Angela Biersteker
Sharon Mol
Saskia Bok
Nadise Schokkenbroek

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.