Vooruitgang Vergt Wilskracht

TRAININGSTIJDEN 2016-2017

Onderstaand het trainingsschema voor seizoen 2016-2017.

De trainer laat het je weten indien tijd en/of locatie wijzigt.

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
Dames 1 Maandag 20:00 - 21:00 Dragan Petrov Olympiahal Olympiahal
Dames 1 Dinsdag 20:30 - 22:00 Dragan Petrov Darshal Darshal
Dames 1 Donderdag 20:30 - 22:00 Dragan Petrov Olympiahal Olympiahal
Dames 2 Dinsdag 19:30 - 21:00 Jan Schouten Westrand Darshal
Dames 2 Donderdag 20:30 - 22:00 Jan Schouten Westrand Darshal
Dames 3 Woensdag 19:30 - 21:00 Jan Groot Westrand Olympiahal
Dames 4 Woensdag 19:30 - 21:00 Jan Groot Westrand Olympiahal
Heren 1 Dinsdag 20:30 - 22:00 Fred Stuurman Westrand Olympiahal
Heren 1 Donderdag 20:30 - 22:00 Fred Stuurman Westrand Darshal
Heren 2 Dinsdag 20:30 - 22:00 Fred Stuurman Westrand Olympiahal
Heren 2 Donderdag 20:30 - 22:00 Fred Stuurman Westrand Darshal
A1 Maandag 20:00 - 21:00 Dragan Petrov Olympiahal Olympiahal
A1 Dinsdag 20:30 - 22:00 Dragan/Linelle Darshal Darshal
A1 Donderdag 19:00 - 20:30 Dragan/Linelle Olympiahal Olympiahal
A2 Dinsdag 19:30 - 20:30 Johan de Moel Westrand Darshal
A2 Donderdag 18:00 - 19:00 Linelle Koebrugge Westrand Olympiahal
B1 Maandag 19:00 - 20:00 Jaap van der Tiel Olympiahal Olympiahal
B1 Dinsdag 19:00 - 20:30 Johan de Moel Westrand? Darshal
B1 Donderdag 19:00 - 20:30 Johan de Moel Westrand? Darshal
B2 Maandag 19:00 - 20:00 Jaap van der Tiel Olympiahal Olympiahal
B2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Johan de Moel Westrand Darshal
B2 Donderdag 18:00 - 19:00 Johan de Moel Westrand Darshal
JB1 Dinsdag 19:00 - 20:30 Fred Stuurman Westrand Olympiahal
JB1 Donderdag 19:00 - 20:30 Fred Stuurman Westrand Darshal
C jeugd Maandag 18:00 - 19:00 Jaap van der Tiel Tennisbaan Tennisbaan
C1 Dinsdag 18:00 - 19:30 Johan de Moel Westrand Darshal
C1 Donderdag 18:00 - 19:30 Johan de Moel Westrand Darshal
C2 Dinsdag 17:00 - 18:00 Johan de Moel Westrand Darshal
C2 Donderdag 17:00 - 18:00 Johan de Moel Westrand Darshal
C3 Dinsdag 17:00 - 18:00 Johan de Moel Westrand Darshal
C3 Donderdag 17:00 - 18:00 Johan de Moel Westrand Darshal
C4 Woensdag 16:45 - 18:00 Joost Schutte Westrand Olympiahal
D1 Woensdag 15:15 - 16:45 Joost Schutte Westrand Olympiahal
D2 Woensdag 16:00 - 17:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
D3 Woensdag 16:00 - 17:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
E1 Woensdag 15:00 - 16:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
E2 Woensdag 15:00 - 16:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
E3 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
E4 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Darshal
F1 Woensdag 14:15 - 15:15 Joost Schutte Westrand Olympiahal
F2 +trainende leden Woensdag 14:15 - 14:15 Joost Schutte Westrand Olympiahal
-- versie 28 juli 2016 --

Oud papier

22 oktober 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt (Maurice)

Roel Kammer
Simon Beemsterboer
Tamara Bakker
Suzanne Boon
Angela Biersteker
Carla Molenaar - Voors
Carmen Josee
Geesje Visser

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.