Vooruitgang Vergt Wilskracht

TEAMINDELING JUNIOREN seizoen 2016/17

Hier zijn ze dan: de teamindelingen voor de jeugdteams voor seizoen 2015/2016.

Het was weer een hele puzzel voor onze TC in overleg met de trainers. Er is gewikt en gewogen. Geprobeerd zoveel mogelijk rekening te houden met vaardigheden, vriendschappen en aantallen per leeftijdscategorie. De voorstellen zijn voorgelegd aan de Jeugd Commissie en aan de coaches, waarna er nog enkele aanpassingen zijn doorgevoerd.

Wij denken dat het resultaat weloverwogen en uitstekend is.

Hopelijk worden jullie er ook blij van.

A's

A1 Maud (K) de Hoog

A1 Daphne Haakman

A1 Tamara de Vries

A1 Shirley Neuvel

A1 Kimberley Schutte

A1 Suzanne Stam

A1 Demi van Duin

A1 Suze Gutter

A1 Amber Roozendaal

A1 Dyra Tensen

A1 Melanie Tensen

-

A2 Jade (K) Boerdijk

A2 Sascha Buis

A2 Liz Grooten

A2 Eva Sijm

A2 Maud Groot

A2 Denise Kok

A2 Elise Neefjes

A2 Esmee Ooteman

A2 Julia Reus

A2 Joyce van der Ven

A2 Lin Verdonk

A2 Fenna Werkhoven


B's

B1 Britt Botman

B1 Merel Brugman

B1 Annabel de Haas

B1 Merel Jong

B1 Petra (K) Korver

B1 Denise Neuvel

B1 India Schut

B1 Jara Sneeboer

B1 Daniëlle Stam

B1 Naomi Schutte

B1 Fleur Stavenuiter

-

B2 Laurette Bakker

B2 Britt Kay

B2 Selina van Klaveren

B2 Maartje Poland

B2 Elke Reus

B2 Noortje van Berkum

B2 Marit Grent

B2 Dian Kaagman

B2 Melissa Kok

B2 Rianne Smit

B2 Emma Swart

B2 Lieke Swart

B2 Puck Beerepoot

-

JB1 Huib van Rooijen

JB1 Robin Slippens

JB1 Huub Vos

JB1 Sil van Eijk

JB1 Joep Groot

JB1 Boris Koper

JB1 Robert Kuin

JB1 Maarten van Rooijen

JB1 Rick van Veldhuizen

JB1 Rick Verdonk

JB1 Devin Jager


C's

C1 Sarah Berkhout

C1 Laura (k) Fransen

C1 Suzanne Jong

C1 Devi Smit

C1 Fenna Sneeboer

C1 Nienke Verlaat

C1 Merel Besseling

C1 Emma Breed

C1 Babeth Haakman

C1 Michelle Stam

C1 Femke Jansma

-

C2 Marieke Botman

C2 Sam van der Eijk

C2 Isa de Haas

C2 Maret Houdijk

C2 Daniëlle Kuin

C2 Lieke Roozendaal

C2 Romy Pennekamp

C2 Lizan Ruyter

C2 Nova Stroet

C2 Marcha Kooter

C2 Sara Ossotoka

-

C3 Sanne van der Geest

C3 Anouk Grent

C3 Noa Jong

C3 Izabel Jovovic

C3 Lise Koopman

C3 Bo Mol

C3 Eline Reus

C3 Willemijn Spigt

C3 Nienke Stroet

C3 Fleur Smit

C3 Daphne (k) Smit

-

C4 Isabeau Koomen

C4 Joy Kops

C4 Pien Prins

C4 Charlie Wiepking

C4 Wendy Berkhout

C4 Renée Grent

C4 Marena Kuin

C4 Juliet Verdonk

C4 Lara Wessels

-

(Vooralsnog) niet geplaats omdat C een niet-gemengde competitie is:

Jurre van Eijk

Michael Schipper


D's

D1 Fleur Kuin

D1 Mikela Akanni

D1 Ellen Fransen

D1 Merel van der Hulst

D1 Anouk Lakeman

D1 Norah Jong

D1 Merel Slagter

D1 Ismene Valent

D1 Nyne Vertelman

D1 Sascha van Westen

-

D2 Famke Brandsen

D2 Floor Meester

D2 Mirte Bot

D2 Indy Mol

D2 Maud Nugter

D2 Leonie Poland

D2 Nessa Schuitemaker

D2 Rosalie Smit

D2 Jacky Smit

D2 Marit Bakker

-

D3 Roos Kolenberg

D3 Anne Zwan

D3 Beau Dudink

D3 Lola van Kampen

D3 Lieke van Westen

D3 Yara (*) Almahfoud

D3 Tessa (*) Bot

D3 Charissa (*) Hoffer

D3 Faye (*) Swart

D3 Houston (*) Venema

-

(*) Speelsters worden op grond van leeftijd op papier ingedeeld in de E2 maar spelen in D3

Zij vallen bij toerbeurt in bij de E2, tot er nieuwe aanmeldingen zijn.


E's

E1 Veerle Brakeboer

E1 Wes van Eijk

E1 Manon Grent

E1 Nienke Karsten

E1 Fiene Meijers

E1 Roos van der Sluis

E1 Fleur Spigt

E1 Suze Swart

-

E2 Senna Huisman

E2 Josefien Kaag

E2 Mylou Kaarsemaker

E2 Zenna Gutter

E2 Jasmijn van der Sluis

E2 Iris Smit

E2 Suus Verlaat

E2 Ellen Oud

E2 Lyanne Oud

-

E3 Eefke Meester

E3 Lente Deen

E3 Willemijn Meester

E3 Emma Meijer

E3 Maartje Ruiter

E3 Isa Sijm

E3 Lara Sjerps

E3 Yara Vertelman

-

E4 Giya Abdoelaziz

E4 Dionne Brandsen

E4 Lara Hoogland

E4 Eva Laan

E4 Jutha Bakker

E4 Karlijn Meester

E4 Imara Tensen

E4 Julie Neefjes


F'jes

** Onder voorbehoud i.v.m. te verwachten nieuwe aanmeldingen **

F1 Tanisha Dewnarain

F1 Lieke Leenders

F1 Marlon Nattekaas

F1 Fleur Mulder

F1 Donna Neefjes

F1 Ilse Luiken

F1 Jayden Abdoelaziz

-

F2 Anna Boulange

F2 Eline Does

F2 Bente van Westen

F2 Meve Brakeboer

F2 Rosa Groot

F2 Iris Mulder

F2 Yanoek Oostwoud

Oud papier

7 mei 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt

Maandag 7 mei (Ivo)

Edwin van Westen (extr)

Peter Smit (extr)

Arnoud Neefjes (ouder)

Chris Oud (ouder)

Roos Lakeman D4

Loraine Ooteman D4

Fleur Dekker D3

Sanne Knijn D3

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.