Vooruitgang Vergt Wilskracht

TEAMINDELING SENIOREN seizoen 2016/17

DAMES

Selectie Laura (K) Mol

Selectie Jorien van der Gragt

Selectie Sanja Spigt

Selectie Esther Meester

Selectie Wendy Schouten

Selectie Rowie Kaagman

Selectie Fanny Kaarsemaker

Selectie Manon Buis

Selectie Sharon (K) Meester

Selectie Kim van Veldhuizen

Selectie Rosa Schouten

Selectie Beau Groot

Selectie Liz Gutter

Selectie Wendy (K) Ham

Selectie Evita Sijm

.

DS2 Irene (K) van Straalen (K)

DS2 Joan Vriend

DS2 Sandra Ruiter

DS2 Carmen Jansen

DS2 Jamilla Grooteman

DS2 Judith Jansen

DS2 Astrid Steltenpool

DS2 Jolanda Groot

DS2 Iris Laan

DS2 Dorien Jong

DS2 Daphne Reus

.

DS3 Chantal Nijholt

DS3 Wanda van Dijk

DS3 Yvonne Kuipers

DS3 Tamara Bakker

DS3 Fleur Dekker

DS3 Sanne Knijn

DS3 Iris Kaagman

DS3 Manon de Haan

DS3 Sharmayne Ligthart

DS3 Suzanne Boon

DS3 Lisette (K) Koning

.

DS4 Jenny Bimmerman

DS4 Anne Ruiter

DS4 Nina Kuin

DS4 Wendy Hadingue

DS4 Sylvanna Klein Gunnewiek

DS4 Loraine Ooteman

DS4 Chantal Spigt

DS4 Corina Spigt

DS4 Rosanne van Ophem

DS4 Sanne Koomen

DS4 Lieke Ruiter

DS4 Chantal Bruijn


HEREN

Heren 1 Jeroen van der Starre

Heren 1 Maikel (K) Schouten

Heren 1 Roy Groot

Heren 1 Patrick Spigt

Heren 1 Ray Ligthart

Heren 1 Steven Jong

Heren 1 Alle (K) Neefjes

.

Heren 2 Wouter Sjerps

Heren 2 Peter (K) Pronk

Heren 2 Barry Smit

Heren 2 Ivo Jansen

Heren 2 Lars Dol

Heren 2 Roel van Kammen

Heren 2 Martin Warnaar

Heren 2 Pat Dekker

Heren 2 Mike Koopman

Heren 2 Thom (K) Nieuwboer

Heren 2 Ronald Bregman

Heren 2 Chris Dekker

Heren 2 Mark Smit


RECREANTEN

R1 Carolien Schouten

R1 Sandra van der Gragt

R1 Shirley Grooteman

R1 Sandra Haakman

R1 Arda van Velzen

R1 Bianca Neuvel

R1 Franca Schouten

R1 Carina Nieuweboer

.

R2 Linda Smit

R2 Petra Pladdet-van Heerwaarde

R2 Marina Haakman

R2 Lyda Ligthart - Neuvel

R2 Laura Dam

R2 Liesbeth Van Westen

R2 Karin Bot

R2 Bianca Wijdenes

R2 Dorien Hoogland

.

R3 Nadise Schokkenbroek

R3 Saskia Bok

R3 Helma Harms-van Diep

R3 Angela Biersteker

R3 Cristel Peerdeman-Terpstra

R3 Helma Oppenhuis-Keet

R3 Wendy Oudt

R3 Karin Tijsseling-Smak

R3 Linda van Dalen

.

R4 Nancy Grooteman

R4 Sigrid Kolenberg

R4 Miranda Ilbrink

R4 Jacqueline Reus

R4 Ingrid Blaauwbroek

R4 Sharon Stellingwerf

R4 Ramona Reus

R4 Amanda Smit

R4 Maartje Kolenberg

R4 Sharon Mol

R4 Zerina Joemratie

Oud papier

27 augustus 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt
(Nico)

Zoran Jovovic
Martijn Pennekamp
Nina Kuin
Yvonne Kuipers
Angela Biersteker
Sharon Mol
Saskia Bok
Nadise Schokkenbroek

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.